Są tylko dwie odpowiedzi – TAK lub NIE
Jeżeli chodzisz regularnie na przeglądy, czyszczenie zębów, leczysz zęby jak tylko pojawi się problem to możesz zaznaczyć – TAK.
W pozostałych przypadkach zaznaczasz NIE.
Ponoć Polska to bogaty kraj, który doskoczył do Japonii (buacha cha cha!!!) sprawdźmy to na dostępności do podstawowej opieki medycznej z której KAŻDY musi i będzie musiał korzystać czyli dentystycznej.
Ależ deflacja!
Ależ deflacja! Ze 140 zł do 29,99 No i typa na zdjęciu ciężko rozpoznać. Jak myślicie – był w organizacyjnych jednostkach PIS obowiązek zakupu tej książki? Bo wydawnictwo miało 3 mln zł wpływów.
Czytaj dalej „Ależ deflacja!”
Zajazd KAS
Agata Jagodzińska, kontrolerka, która bezprawnie (sic!) przywaliła 2500 kary za pizzę. Określa się jako „Działaczka związkowa. Krajowa Administracja Skarbowa. Przewodnicząca Związkowej Alternatywy w KAS – 7800 członków związku”
Właśnie zagroziła Stanowskiego najazdem i represjami ze strony swoich kolegów z KAS.
W jakim kraju żyjemy?

Brudne ręce
Idące w dziesiątki i setki tysięcy złotych deklaracje o rzekomych poniesionych kosztach poniesionych przez parlamentarzystów. W pozycjach kwoty za nieistniejące (sic!) strony internetowe, za niedorzeczną ilość przejazdów itd. itp. etc.
Jednym słowem przewały na całego i to w wykonaniu kogo? Tak! Parlamentarzystów. Czy to nie najwyższa pora na szeroką akcję
#Brudne Ręce?
Czy wiecie, że polski RZĄD może sobie wybić monety euro?
I mieć na spłatę nie tylko odsetek, ale nawet całej pożyczki SAFE? 😉
Tak – polski RZĄD, nie NBP.
Pozwala mu na to Traktat o Funkcjonowaniu Unii Europejskiej (art. 128 ust. 2)
Dlaczego więc jeszcze nie mamy polskich monet euro!? Oto jest pytanie!
Czytaj dalej „Czy wiecie, że polski RZĄD może sobie wybić monety euro?”
Czy dopiero wojna USA – Europa ukonstytuuje świadomość narodowościową Europejczyków i UE jako ich państwo?
Czy dopiero krwawa wojna USA z Europą o Grenlandię ukonstytuuje w świadomości Europejczyków Unię Europejską jako ich własne państwo i zbuduje narodową tożsamość Europejczyka?
USA-россия-中国 , XXI wieczna OŚ ZŁA
USA, roSSja i Chiny podzieliły między sobą świat:
USA wezmą sobie Wenezuelę, Grenlandię, Panamę, Kubę potem także Kanadę
Rosja weźmie sobie na początek Ukrainę, Polskę (do Wisły albo całą), Gruzję, Armenię, kraje bałtyckie i Kazachstan. Potem jak się umocni to Finlandię, Uzbekistan i Turkmenistan.
Pępek Świata (Chiny) weźmie sobie Birmę (Mjanmę), Tajwan i Australię. Co do Mongolii to nie wiem czy Chiny wezmą ją całą, czy w swej łaskawości podzielą się z roSSją..
Czytaj dalej „USA-россия-中国 , XXI wieczna OŚ ZŁA”
I to byłoby na tyle z Grenlandią…
Chyba Trump się spóźnił. I co teraz? 😉
Tak mają wyglądać polskie dzieci w przestrzeni publicznej
Czytaj dalej „Tak mają wyglądać polskie dzieci w przestrzeni publicznej”
Polacy nabici w złoto przez Glapińskiego!
Jeżeli cieszysz się, że Glapiński kupił roztrwonił twarde pieniądze (dolary) na zakup ponad 412 ton złota to jesteś ekonomicznym idiotą. A jeżeli jeszcze bredzisz, że w ten sposób zarobił dla Polaków ileś miliardów to zideologizowanym idiotą. Wybaczcie, to nie obelga, ale tylko stwierdzenie faktu. Jeżeli nie wiesz dlaczego tak jest to zapraszam do lektury.
Czytaj dalej „Polacy nabici w złoto przez Glapińskiego!”






Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.